91 311 39 50 info@intralog.pl
Intralog logistyka magazynowa - logo
slider-image
Znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie nie jest sztuką,
sztuką jest znaleźć rozwiązanie właściwe
taka właśnie idea przyświeca poczynaniom firmy INTRALOG,
zajmującej się tworzeniem kompleksowych rozwiązań
z zakresu logistyki magazynowej
slider-image
slider-image
slider-image
slider-image

Dotacja

rekrutacja trwa! dołącz do nas!

Nowa siedziba daje nam nowe możliwości rozwoju!
Stań się jego częścią i wyślij nam swoje CV na praca (@) intralog.pl!
Więcej znajdziesz w zakładce KARIERA

Automatyka i systemy magazynowe - przenośniki rolkowe, przenośniki taśmowe, przenośniki do transportu palet, systemy logistyki magazynowej


INTRALOG Sp. z o.o.

Firma Intralog Sp. z o.o. specjalizuje się w systemach transportu wewnętrznego. Powstała w 1992 roku i od tego czasu aktywnie uczestniczy w rozwoju tego segmentu rynku w Europie. Podczas wielu instalacji systemów logistyki magazynowej, zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, pozwalające nam, na realizację najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów.

Nasze innowacyjne rozwiązania, oparte o najlepsze technologie i sprzęt firm będących liderami na rynku, ściśle dopasowane do potrzeb naszych klientów, pozwalają osiągnąć zdecydowanie większą wydajność pracy całego magazynu, a co za tym idzie, zwiększyć również zyski firmy.

Partnerzy

Polecamy

Transport palet
Polecamy nasz modułowy system intra.PLT - system do transportu palet, który usprawni handling palet w każdej firmie. Podnieś poziom bezpieczeństwa podczas transportu palet np. wewnątrz magazynu lub pomiędzy stanowiskami pracy hali produkcyjnej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!