91 311 39 50 info@intralog.pl
Intralog logistyka magazynowa - logo

o-firmie-3Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem, która specjalizuje się w systemach transportu wewnętrznego. Od założenia firmy w 1992 roku aktywnie uczestniczymy w rozwoju tego segmentu rynku w Europie. Podczas wielu instalacji systemów logistyki magazynowej, zdobyliśmy  wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na realizację najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów. Nasze innowacyjne rozwiązania, oparte o najlepsze technologie i sprzęt firm będących liderami na rynku oraz ściśle dopasowane do potrzeb naszych klientów, pozwalają osiągnąć zdecydowanie większą wydajność pracy całego magazynu klienta, a co za tym idzie, zwiększyć również  zyski firmy.

Właściwie dopasowany system wewnątrzmagazynowy ma istotne znaczenie w procesie planowania strategii funkcjonowania każdej firmy, dlatego też, tak ważna jest wymiana informacji pomiędzy klientem, który wie, co chciałby mieć i firmy, która wie jak to zrobić. Współpraca z naszymi klientami zaczyna się na etapie poznania ich potrzeb, procesów wewnętrznych i celów,  następnie badamy możliwości, a na końcu do pracy przystępują nasi projektanci. Reasumując podchodzimy do zagadnienia w sposób kompleksowy tak, by klient czuł się z nami całkowicie bezpiecznie. Nasza firma realizuje projekty na terenie całej Europy (w szczególności Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech, Polski i Rosji). Nasi klienci przede wszystkim cenią nas za kompetencję oraz pewność, z jaką rozwiązujemy ich logistyczne problemy jednocześnie` mając na uwadze ekonomiczność przedsięwzięcia.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych, średnich, jak i małych przedsiębiorstw, które zauważają potrzebę optymalizacji swoich procesów logistycznych. Zaletą oferowanych przez nas systemów jest ich modułowa budowa, która umożliwia prostą modernizację urządzenia, rozbudowę czy przebudowę, w przypadku rozwoju firmy, czy zmian strukturalnych. Obok kompleksowych rozwiązań znajdą Państwo u nas również pojedyncze przenośniki, konstrukcje stalowe, regały i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Ochrona danych osobowych

Administratorem strony www.intralog.pl i przekazanych danych osobowych jest Intralog sp. z o.o. w Dobrej, reprezentowana przez Prezes Zarządu Beatę Dziwosz, adres spółki: ul. Migdałowa 10, 72-003 Dobra, NIP: 9552059697

Załącznik nr 11 – Obowiązek informacyjny

Załącznik nr 12 – Polityka prywatności na stronie www